Вівторок, червня 18, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Гранти

 

Проект "Управління охороною здоров'я",

Впроваджує ННІ «Каразінська школа бізнесу», що фінансується GIZ. У грудні 2020 р. ННІ «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна отримала фінансування на реалізацію проекту «Розробка навчальної сертифікаційної програми "Управління охороною здоров'я", що виконується в рамках Проєкту GIZ  «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України»  кластеру «Перспективи розвитку східних регіонів України», що діє за дорученням уряду Німеччини.  Період дії проєкту: 10.12.2020 – 31.10.2021. Головна мета проекту - створення сертифікованої програми в галузі управління охороною здоров’я в рамках реформи охорони здоров’я в Україні. Проект передбачає:  розробку сертифікованої програми «Управління охороною здоров'я»; - розробку електронного навчального посібника; проведення навчання для першої когорти. Сертифікаційна програма "Управління охороною здоров'я" включає наступні модулі: менеджмент; медичне право; HR; маркетинг; фінанси; лідерство; стратегічне управління.

У лютому 2021 р. в Каразінській школі бізнесу відбулася презентація цього проекту. За  участі проректора А. В. Бабічева, радника проекту GIZ «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України» О. І. Лиска, заступник директора навчально-наукового інституту «Каразінська школа бізнесу» А. О. Квітки та секретаря Чкалівської селищної ради К. І.Чернявського.

Менеджер проекту Ю. І. Квітка розповіла про його сутність, результати опитування, проведеного для виявлення слабких сторін у роботі закладів охорони здоров’я з подальшим їх активним використанням під час створення сертифікованої програми в галузі управління медичними закладами, враховуючи умови реформування системи охорони здоров’я в Україні, про те, як проходитиме програма, для чого вона потрібна, основні критерії відбору учасників тощо. Експерти проекту: В. М. Савченко, В. М. Дячек, Д. І. Давидов, О. І. Ярмош, К. І. Бабенко, О. О. Пархоменко та Г. І. Рекун — представили свої модулі програми та розповіли про ключові моменти, які передбачено  розглянути під час реалізації програми.

Ю.КВІТКА,  координатор програми.

Контактна інформація:

Телефон: +380 (99) 014-91-95  координатор програми Юлія Квітка

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду