З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
Вітаємо переможців конкурсу – групу ЕФ-31 економічного та їх куратора – старшого викладача кафедри фінансів, банківської справи та страхування Лєщину Ю.В! Юнаки і дівчата беруть активну участь у громадському житті факультету та університету, у багатьох наукових та спортивних заходах університетського, обласного та міжнародного рівнів. Такі студенти: Кравець Г., Чібіцева Т., Шаповалова А., Ковальчук Я. та ін. мають суттєві досягнення та нагороди, і гідно представляють наш університет на спортивних змаганнях різних рівнів. Раді привітати гідних вихованців Каразінського.