З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
ВІД РЕДАКЦІЇ. Ви давно бували у студентському спортивно-оздоровчому таборі Калазінського «Фігуровка»? Фігуровка завжди чекає на нас! Але ті, хто там відпочивав упродовж останніх років, добре пам'ятають, в якому стані там знаходився міст через Сіверський Донець… А тапер, погляньте, як БУЛО, і як СТАЛО! Знову стало зручно приїздити! Працює наш кореспондент Надія ВОЛНА: вона нам розповість, а ви НЕ ПРОПУСТІТЬ! Хто, як, коли і за які кошти відремонтував для нас цю споруду. Було та стало!!! ФІНІШ!!! Щиро дякуємо всім причетним, завдяки Вам все можливо!!!