З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
Студент кафедри прикладної фізики та фізики плазми фізикотехнічного, випускник Маріупольського міського технологічного ліцею, переміг, посівши ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2019/2020 навчального року з галузі знань «Фізика та астрономія». Його робота «Проникнення електромагнітної хвилі в однорідну плазму без зовнішнього магнітного поля при падінні під прямим кутом» (керівник – доц. І. О. Павленко) отримала високу оцінку і друге місце, яке вона виборола, ЗАСЛУЖЕНО! Дякуємо тобі, Олександре, за перемогу і за твою працю на славу Каразінського!