З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
Пішов від нас у квітні у вічність професор кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки економічного факультету В. М. Михайленко... Усе життя Віталія Григоровича, від студента до професора, минулоло в Каразінському університеті. Закінчив блискуче механіко-математичний факультет за спеціальністю «математик-обчислювач». Учень академіка В. О. Марченка. Все життя викладав на рідному факультеті і завжди був у гущі університетського громадського життя. З 1971 р. Віталій Григорович працював на економічному факультеті. Двічі — з 1971 до 1981 рр. та з 2000 до 2008 рр. — він очолював кафедру економічної кібернетики, енергійно сприяючи розвиткові цього напряму в українській економічній науці.
Справжній патріот університету. Усі свої знання, досвід, душу й натхнення він віддавав служінню високій місії професора університету. Багато поколінь студентів пам’ятають його яскраві лекції з вищої математики, змістовні практичні заняття, його уроки академічної доброчесності, відповідальність і доброзичливість, вимогливість і батьківське ставлення до студентів.
У наших серцях Віталій Григорович залишиться високопрофесійним викладачем, умілим керівником, доброзичливим колегою, щирою та відвертою людиною.