З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
Пішла із життя помічник проректора Галина Миколаївна Драполюк. Непоправна втрата. Вона пішла від нас у квітні, професіонал своєї справи, чуйна, порядна, товариська і дуже світла людина. Помічник проректора, адміністратор багатьох університетських проектів Галина Миколаївна Драполюк понад 20 років була нерозривно пов’язана із Каразінським університетом. У нашій пам’яті вона назавжди залишиться висококласним професіоналом своєї справи, відкритою, доброю та мудрою людиною. Вона жила, раділа світу, людям, які оточували її. Світла пам’ять про Галину Миколаївну назавжди збережеться у наших серцях! Пам’ятаємо, сумуємо...