З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
26 квітня в Україні відзначили 35-ту річницю аварії на Чорнобильській АЕС. До 35-х роковин Чорнобильської катастрофи Музей історії за підтримки Університетської медіастудії підготували відеопроект, присвячений співробітникам Каразінського університету — ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У проекті взяли участь: доцент біологічного факультету Олександр Наглов, який брав участь у ліквідації аварії на ЧАЕС у травні 1986 року; доцент хімічного факультету Олександр Лебідь, який брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС з 19 червня до 27 липня 1986 року; співробітник служби охорони Володимир Семеренський, який брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС з 25 червня до 31 серпня 1986 року; директор студмістечка Микола Рева, який брав участь ліквідації аварії на ЧАЕС з 26 жовтня до 15 грудня 1986 року; підполковник у відставці Анатолій Баталов, який брав участь у ліквідації аварії на ЧАЕС як командир 28-го полку хімічного захисту Уральського воєнного округу з жовтня 1986 до грудня 1987 року. А університетська газета починає розповіді про ліквідаторів аварії, членах університетського колективу. Не ПРОПУСТІТЬ!