З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
Каразінський завжди славився своїм квітневим Днем Випускника! Традиційно! Весело! Щемно! До альма матер збиралися тисячі (без перебільшення) вихованців рідного Харківського УНІВЕРСИТЕТУ! Зустрічі з викладачами, переповнені рідні аудиторії, філіжвночка чаю із друзіми в кафе…А тепер карантин уже другий рік ламає всі плани і радощі… Але ми з тобою, альма матер і в «коронні» дні. Твої – МИ!