З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
Харківський національний Університет імені В.Н.Каразіна напередодні 9 Травня - Дня Великої Перемоги радянського народу над нацизмом і гітлеризмом вшанував пам'ять своїх студентів, СТУДБАТІВЦІВ, що полягли на фронтах Великої Вітчизняної війни, захищаючи свою землю, свою Україну, своє місто Харків, свій УНІВЕРСИТЕТ від німецько-фашистських загарбників! Вічна слава героям! Ніхто не забутий! Ніщо не забуто!