Субота, грудня 02, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Із добротою в серці


Потрапити до "Харківського центру волонтерів" легко – треба звернутися до управління у справах сім'ї та молоді Харківської міської ради (вул. Сумська, 64, 6 пов., к. 200, к.т. 7157398) або до Харківського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді «Довіра» (пр-т Гагаріна, 43Б, к.т. 7374652), також можна надіслати листа (адреса вказана на офіційному сайті www.uavolunteer.org ). Зареєстрованих волонтерів близько 300, а ти можеш стати наступним.

У рамках "Школи волонтерів" викладається сурдопереклад, сміхотерапія, профілактика негативних явищ, побудова ефективної команди та розвиток лідерських якостей, робота з інвалідами на візках, архітектура міста Харкова. У зв’язку з подіями Євро – 2012 додали такі предмети, як англійська мова та надання першої долікарняної допомоги. Також щонеділі проводиться організаційний збір волонтерської команди Центру та репетиція волонтерського соціального театру «Дорогою добра». Проводиться міський конкурс з визначення кращих волонтерів "Волонтер року". Наприклад, цього року одним з переможців конкурсу стала – Марина ГЕРАСИМЕНЯ, студентка філологічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

За словами президента ХОМГО «Харківський центр волонтерів» Світлани БАГРИЧ, організація має плани щодо створення волонтерських осередків у вищих навчальних закладах. Їх завданням стане активізація студентської молоді, залучення її до волонтерської діяльності та допомоги тим, хто цього дійсно потребує. Якщо ви зацікавлені у волонтерстві, ми можемо допомогти створити волонтерську команду в вашому навчальному закладі, зробити відповідні презентації та поділитися цікавим досвідом волонтерської діяльності. Бо це справді незабутній час, насичене подіями життя, активне спілкування та відчуття справжньої дружньої команди!

Щодо Євро-2012, то за даними УЄФА, волонтерів будуть відбирати влітку 2011 року. Розподілятимуться вони на волонтерів УЄФА (500 осіб) та волонтерів міста (2000 осіб). Волонтери матимуть можливість зустрічати гостей, супроводжувати їх на стадіон, знайомити з нашим містом Харковом. У "Харківського центру волонтерів" досвід роботи із футболістами вже є. Влітку волонтери організації вже були задіяні під час проведення матчу «Україна-Литва» на стадіоні "Металіст".


М. ШАЛІМОВА.