З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
УДОВИЦЬКА Ганна Павлівна, випускниця філологічного факультету Харківського державного університету 1968 року від імені студентства УНІВЕРСИТЕТУ мала доручення виступити на відкритті нинішнього головного корпусу Альма-матер.
Харківський університет тоді отримав відбудовану прекрасну споруду колишнього Будинку Проектів, зруйнованого війною і піднятого з руїн руками будівельників і, головне – СТУДЕНТІВ, які після занять замість конспектів брали до рук лопату і кирку. Наша газета зберігає у своїх архівах всю епопею трудового подвигу університетчиків повоєнного покоління викладачів та студентів зі спорудження нашого красеня - головного корпусу. Не полініться і загляніть на сайт університету, де з минулого року зберігається сучасний електронний архів газети «Харківський університет». Або ж підніміть пожовклі сторінки багатотиражки за ті роки. Віват, Університете! А нинішнього вересня Ганна Удовицька відзначає свій ювілей! Вітання їй від Альма-матер.
«Шановна Ганно Павлівно! Прийміть вітання від вашої Альма-матер з нагоди 80-річного ювілею. Ви - своєрідна візитівка нашого славетного Університету: адже це Ви 7 вересня 1963 р. від імені студентства вітали всіх з нагоди відкриття головного корпусу Харківського університету. Ваша емоційність, щирість та врода і зараз вражають всіх тих, хто переглядає документальні кадри цього свята. Бажаємо Вам здоров’я, лише позитивних подій і вражень на довгі довгі літа. Двері Каразінського завжди відкриті для Вас», - проф. Т.КАГАНОВСЬКА, ректор Харківського університету.