Понеділок, липня 15, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Ходімо до раю …


Найкраща кімната гуртожитку № 9 знаходиться майже під небесами – на останньому ярусі дев’ятиповерхівки. Тому не дивно, що в кімнаті № 197 панує дійсно райська атмосфера. Створюють її дбайливі господині − студентки філологічного факультету Марина СИРОВАТСЬКА, Тетяна КОСЯКОВА та Ольга ДУДКА.

…У маленькій кімнатці тепло та затишно. Нові меблі розміщені компактно, проте зручно. Жилий простір поділений на три зони: для навчання, відпочинку, і для їдальні. Одяг та побутові речі майстерно приховує нова велика шафа. А як приємно ходити м’якими та чистими килимками!
Інколи у буденному гаморі гуртожитку хочеться усамітнитися, побути наодинці з собою. Для цього дівчата зробили занавісочки на двох’ярусне ліжко. Розпрямлені фіранки вмить створюють крихітний особистий куточок. Ці шторки та гардини на вікні однакового кольору, що особливо підкреслює стиль помешкання. А він надзвичайно ніжний та вишуканий. Кімната потопає у зелено-золотій гамі кольорів, а ще у чарівних блискітках , які розсипані по шпалерах. Тому, при вечірньому освітленні, кімната мерехтить сотнями зірок . Справжня казка!

- То в чому ж секрет? Що потрібно, аби твоя кімната стала найкращою?

- Чесно кажучи, нічого особливого з нашим помешкання не робимо, – говорить Марина. – Просто намагаємося підтримувати чистоту й порядок кожного дня. Крім цього, важливе взаєморозуміння та підтримка одне одного. Девіз нашої кімнати : «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять»!

Роман Антрощенко, комендант гуртожитку, упевнений, що ця кімната носить звання найкращої не даремно: « Порядок чи нові меблі в кімнаті – це не головне. Адже гуртожиток – це не просто стіни. Набагато цінніша дружня атмосфера між сусідами. І в кімнаті № 197 вона присутня.»


Т. ЛІСНЯК, наш студкор.