З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
Ольга Григорівна ПАВЛОВА, кандидат історичних наук, доцент кафедри історіографії, джерелознавства та археології, історик-мистецтвознавець, музеєзнавець у 2021 р. прийнята до Національної Спілки художників України! Вітаємо, Ольго Григорівно! Спілка - творча організація художників та мистецтвознавців, існує із 1938 р., об’єднує провідних художників та мистецтвознавців України. При Спілці діє Художній фонд України. Сьогодні Харківське відділення НСХУ очолює народний художник України, Почесний доктор Каразінського університету В. І. КОВТУН. Пишаємося Вами, Ольго Григорівно! Наснаги Вам у Вашій творчості такої ж, як Ви віддаєте своїм підшефним – студентам, як куратор студентських груп істориків. З роси і води Вам!