З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
Анатолій Михайлович БАЙНАЗАРОВ нагороджений відзнакою Китайського фонду і медаллю за плідну багаторічну роботу і внесок у розвиток Інституту Конфуція Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна від Китайського фонду міжнародного викладання китайської мови. Наші вітання Анатолію Михайловичу з відзнакою! Так тримати! Наснаги, нових творчих ідей та невичерпної енергії для їх реалізації! Не пропустіть інтерв’ю з іменинником від нашого спецкора у наступних випусках газети!