З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
Традиційна святкова передноворічна виставка дитячої творчості працювала в університету. Десятки робіт університетських діте надали на виставку свої творчі роботи..
Профспілкова організація Каразінського університету відхначила у різних номінаціях за віком кращі праці дітвори. Виставка – можливість для дітвори проявити свою творчість, талант і показати свою майстерність». Вітав дітвору і голова первинної профспілкової організації працівників університету А. В. Голтвянський: «Виставка — це можливість для дітей долучитися до нашої університетської спільноти та проявити свою творчість. У майбутньому вони можуть стати нашими студентами та навчатися в Каразінському. Цей захід, на мій погляд, є дуже важливим, оскільки ми створюємо новорічний настрій для всієї університетської спільноти».