З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
Наймасштабнішим проектом Фонду випускників Благочинний фонд випускників ФТФ у 2021 році та за всі часи його існування став ремонт фасаду корпусу ФТФ. Сто тридцять шість випускників і вихованців фізтеху зробили цього разу благодійні внески. Дякуємо кожному каразінцю, фізтехівцю, хто пам’ятає про рідний дім у П’ятихатках! Місця, де плитку замінили, видно лише вночі у світлі ліхтарів. Сподіваємось, триматиметься іще хоча б п'ятдесят років. Всім випускникам, хто не забуває про альма матер, - щасливого 2022 року!