Понеділок, липня 22, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Захист перед захистом

Нетривіально


На кафедрі соціології управління та соціальної роботи цьогоріч 24 випускника. Вісімнадцятеро із них навчаються за спеціальним замовленням Державного департаменту з питань виконання покарань. Відповідно, і теми дипломних робіт студентів пов’язані з проблемами функціювання пенітенціарної системи. Є ряд дипломних робіт, пов’язаних із специфікою умов праці співробітників виправних установ.
Доц. Світлана Миколаївна ВАКУЛЕНКО, заступник декана з навчальної роботи:
- Деякі теми дипломних робіт повторюються, бо кафедра вже третій рік співпрацює з Держдепартаментом, який пропонує теми. Але є серед них нетривіальний, цікавий диплом . Його розроблює п’ятикурсниця Марина ГРОШЕВИК.
М. Грошевик , група СР-56:
- Тема моєї дипломної роботи «Тюремна творчість. Соціологічний аналіз». Обрала її, бо дійсно оригінальна, до того ж актуальна. Буду досліджувати творчу реалізацію людей за ґратами: пісні, лірика, анекдоти, малюнки, різноманітні вироби тощо. Спробую з’ясувати що становить для в’язнів тюремна творчість. Мій науковий керівник Ольга Олексіївна Гожва. Зараз дипломна робота на початковій стадії.


Тетяна ВАСИЛЕЦЬ