Субота, червня 15, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Із Великоднем!

 

Крапанки. Дряпанки. Крашанки…

 


Обплетені бісером, дерев’яні, помережані різноманітними візерунками, неймовірної краси писанки… Ці маленькі дива світу можна побачити у Виставковій залі Харківського художнього музею. Саме тут  розпочала свою роботу виставка «Вікно у дивосвіт» міського клубу писанкарства.
Ходиш поміж експонатів, і кожен з них милує око… Писанки на дереві, у пташиному гніздечку, під стелею і навіть в акваріумі! А ось колажі з фотографіями реальних  людей, які захоплюються писанкарством… Писанкарство полонить раз і назавжди, переконані автори виставки: В.Аністратова, Я.Маслов, І.Моісєєва, В.Єлін та студенти Харківського художнього училища.
І.Моїсєєва: «Ці писанки виконані із гусячих яєць восковою технікою травлення. Це довготривала, кропітка робота, але коли приходить натхнення, все виходить само собою!»
В.Дармостук: «У нашій сім’ї писанкарством захоплюються й мої четверо дітей та чоловік вже близько п»яти років».
І.Рєпін та Д.Багалій не лише багато знали про писанки, а й самі могли їх створювати. А чим ви гірші за них?! Виставка працює до 5 травня, тож мерщій туди за натхненням до писанкарства! Досить уже прикрашати старовинні символи Великодня готовими наліпками! Спробуйте поринути у чарівний дивосвіт справжніх писанок!


Аліна КАЛІНКІНА, ЛЖ-11.