Понеділок, липня 22, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Магістерські слухання

Магістерські слухання


В останні дні старого року на юридичному факультеті було проведено Перший Магістерський науково–студентський круглий стіл на тему «Верховенство права – основоположний принцип правової держави». На цьому заході 25 магістрів п’яти кафедр юридичного факультету представили та обговорили свої доповіді, присвячені актуальним питанням правової науки сучасноїУкраїні.
Доц. Т. Є. КАГАНОВСЬКА, декан юридичного факультету: «Головна мета круглого столу полягає у тому, щоб студенти, які бажають серйозно займатися наукою у майбутньому, мали змогу уже зараз активно спілкуватися, аналізувати окрему наукову проблему, яку висвітлюють у своїх дослідженнях, обговорити їх і зробити певні висновки. На мій погляд, подібні заходи потрібні для того, щоб молоді науковці зайвий раз переконалися: у них є однодумці, поставлені ними питання цікаві ще комусь.
Доц. М. В. ДАНЬШИН, заступник декана з наукової роботи : «Мета круглого столу: оптимізувати процес навчання майбутніх висококласних професіоналів згідно з сучасними стандартами, критеріями МОН України, залучити молодь до наукового життя факультету, розвинути у студентів-магістрів певні навички та уміння самостійного мислення. Ми ухвалили відповідні рекомендації щодо втілення практики його проведення у майбутньому – як гідної традиції відродження юридичного факультету Харківського університету».
А. МАСЕЛЬСЬКА, п’ятикурсниця юридичного факультету, секретар оргкомітету круглого столу: «Такий захід – це можливість заявити про себе та апробувати результати своїх магістерських робіт перед однокурсниками, науковими керівниками, викладачами з кафедр».
За результатами роботи круглого столу буде видано науковий збірник матеріалів.


В. ЖЕДЕНКО.