Четвер, червня 13, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

З ювілеєм!

«Не люблю дні народження», –  Н. К. Фарафонова, начальник навчального відділу


І не зважаючи на це, у Наталі Костянтинівни 29 грудня було багато привітань, квітів, побажань. У чарівної жінки, відповідального керівника навчального відділу, кандидата фізико-математичних наук, доцента, дружини, турботливої мами… Цього дня у неї був ювілей! А її найзаповітніше бажання – потримати на руках онука, який народився в Америці…
Навчальний відділ Наталя Костянтинівна очолює з 2005 року. Робота поглинає не лише відведений для неї час. Ось і під час нашої розмови до кабінету йдуть і йдуть у справах люди. На першому місці – робота. На улюблене хобі, садівництво, залишаються лише вихідні. Близько 40 кущів троянд, 5 сортів винограду, гранат, інжир, авокадо – і це ще далеко не весь перелік рослин, які вдається вирощувати в саду та вдома нашому чарівному ювіляру. Колеги дивуються: і як їй вдається все встигати?!
Співробітники Наталю Костянтинівну шанують. Їх дружні голоси промовляють: «Н. К. Фарафонова – чудовий математик, професійний організатор, талановитий викладач. Спокійна, стримана, але водночас вимоглива. Бажаємо їй здоров’я, щастя, наснаги!»
Наталя Костянтинівна: «Я не люблю дні народження. І вік тут ні до чого. Іноді навіть дивно буває, коли думаєш, скільки часу вже прожила. Вже мало думаєш про себе, усі думки про рідних, близьких, про університет. Щоб були здоровими, щасливими, а університет без проблем акредитували в 2013 році!»
Хай так і буде, шановна Наталіє Костянтинівно! На університетській орбіті ви – одна із центральних планет!


О. НОВІКОВА, А. КАЛІНІНА