Понеділок, липня 15, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Жива профспілка

Жива профспілка


Гарна новина: он-лайн обличчя університетського підрозділу профспілки студентів оновлено. Розповів «Харківському університету» голова студентського профкому Сергій Сергійович МАХНОВСЬКИЙ: «Сайт профкому реформовано з ініціативи студентів, так би мовити, знизу. Раніше наше онлайнове обличчя являло собою скоріш академічний сайт, схожий на більшість сайтів ВНЗ. Студенти ж наголосили на необхідності інтегрувати його з соціальними мережами. Відтепер просто зі сторінок нашого сайту можна переходити до соціальних мереж (В Контакті та Facebook), і навпаки, оновлена версія полегшена в плані навігації. А ще відвідувачі нашого сайту мають можливість скачувати ролики з Ютуба. Кожен із вас може зайти на сайт профкому і сам оцінити всі ці якісні зміни.
Ми постійно намагаємося відповідати на вимоги часу. Уже створено потужні фото- та відеогалереї, які репрезентують усе університетське життя: спорт і інтелектуальну діяльність, побут гуртожитків і учбовий процес. Сподіваємося, такі реформи сприятимуть активнішій комунікації зі студентами».


А. КАНТ.