Субота, червня 15, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Довузівська освіта

Довузівська освіта


Якісну підготовку з фахових дисциплін, психологічну підготовку до тестування та вступних випробувань, адаптацію до університету забезпечує Центр довузівської освіти. У його складі діють підготовчі курси, школа дистанційного навчання, Малий каразінський університет. Завдяки роботі цих підрозділів кожен учень має змогу підвищити рівень своєї освіті й якісно підготуватися до незалежного оцінювання знань.
Навчання абітурієнтів на підготовчих курсах надає їм можливість одержати підготовку за всіма предметами оцінювання якості освіти та вступних випробувань для вступу в будь-який ВНЗ України, набути додаткову підготовку з предметів, що вивчаються у середніх навчальних закладах. Висока ефективність занять на підготовчих курсах забезпечується залученням до роботи викладачів університету, які мають великий досвід роботи із вступниками та беруть участь у розробці тестів незалежного оцінювання якості освіти. Заняття проводяться за денною (по неділях та суботах), вечірньою та заочною формами навчання. Щорічно на підготовчих курсах навчаються біля 800 слухачів.
Абітурієнти з інших областей України здобувають підготовку за заочною формою навчання. Протягом навчального року для них в університеті проводяться дві сесії під час шкільних канікул.
Малий каразінський університет щорічно надає змогу понад 700 дітям віком від 5 до 16 років протягом навчального року набути додаткову освіту за напрямками: програмування та інформатика, математика, англійська мова, фізика, хімія, біологія, психологія, літературна творчість, для наймолодших працюють групи підготовки до школи. З учнями працюють провідні викладачі та співробітники університету, заслужені вчителі України І. ГЕЛЬФГАТ та С. ЛІФИЦЬ, найдосвідченіші вчителі Харківських шкіл.
Повна інформація для школярів розміщена на сайті http://www-cdo.univer.kharkov.ua/ Телефони для довідок: 057-707-52-70, 057-707-55-26


Проф. В. ЧЕБОТАРЬОВ,
директор Центру довузівської освіти.