Понеділок, червня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Екологічний факультет

Екологічний факультет


Екологічний факультет, як самостійний підрозділ університету, функціонує з 2007 року, але підготовка екологів у Харківському національному університеті здійснюється з 1989 року.
Екологічний факультет посідає лідируючі позиції із підготовки високопрофільних фахівців-екологів в Україні, а також входить до міжнародної освітньої мережі університетів із Австрії, Італії, Угорщини, Росії, Білорусі та Молдови.
Факультет здійснює підготовку фахівців за двома напрямами «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», а також «Охорона праці».
Навчання здійснюється за денною та заочною формами навчання за державним замовленням та за контрактом. Випускники, що вже закінчили вищі навчальні заклади мають змогу навчатися за програмою зі скороченими термінами.
Професорсько-викладацький склад екологічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна складається з висококваліфікованих фахівців, які мають визнання як в Україні, так і на європейському рівні. Більшість дисциплін забезпечена власними підручниками та навчально-методичними посібниками, які рекомендовані Міністерством освіти і науки України, а також є переможцями регіональних та національних конкурсів.
Денна форма: навчання протягом 5 років. Після 4 років студенти отримують диплом бакалавра, потім ще 1 рік студенти здобувають кваліфікацію магістра або спеціаліста.
Заочна форма: навчання протягом 6 років. Після 5 років студенти отримують диплом бакалавра, потім ще 1 рік студенти здобувають кваліфікацію спеціаліста.
Крім того, на екологічному факультеті працює аспірантура. Студенти екологічного факультету забезпечуються гуртожитком на загальних умовах. Навчання на екологічному факультеті за напрямом підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» є захоплюючим різноманітним процесом. Окрім звичних лекційних та практичних занять, студенти працюють у лабораторному комплексі факультету, опановуючи практичні навички фахівця-еколога. Кожен студент, за допомогою існуючого обладнання, виконує самостійне наукове дослідження, що стає основою його дипломної роботи.
Студенти живуть активним громадським факультетським життям.

 

Доц. Г. ТІТЕНКО, декана екологічного факультету.