Вівторок, червня 25, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу

Факультет міжнародних економічних відносин
та туристичного бізнесу


На факультеті відкрито Спеціалізовану Раду з захисту кандидатських дисертацій за спеціальністю 08.00.02 «Світове господарство і міжнародні економічні відносини» для активізації підготовки кадрів вищої кваліфікації. Триває робота з відкриття нової спеціальності «Міжнародна інформація».
Протягом поточного року кафедри факультету за сприяння студентського наукового товариства провели три міжнародні науково-практичні конференції: Студенти та викладачі факультету в 2009/2010 навч. році гідно представили Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна на V щорічній  міжнародній науковій конференції «Религия в современной системе международных отношений: возможности религий в созидании мира и урегулировании конфликтов» на факультеті міжнародних відносин в Санкт- Петербургському державному університеті (РФ). Другокурсниця спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Азаренкова О.В. отримала диплом II ступеню  на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом» в Донецькому національному університеті економіки та торгівлі ім. М. Туган-Барановського та отримала стипендію Харківського міського голови «Обдарованість» на 2010/2011 навчальний рік
На факультеті діє Організаційно – інформаційний центр туристичного бізнесу.
В 2009/2010 навчальному році студенти факультету брали участь у конкурсі творчості першокурсників «Alma Mater», де факультет посів перше місце та одержав диплом за кращий вокальний номер, Містер та Міс Університет, Міс Економ, де також студенти факультету посіли перші місця. У вересні 2010 р. кафедрою туристичного бізнесу було продовжено традицію святкування на факультеті Міжнародного Дня туризму. На факультеті проводяться різноманітні заходи: інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», студентські дебати «Модель: велика вісімка», конкурс  студентських творчих статей «Кращий курорт року» тощо.


Проф. В. СІДОРОВ, декан факультету МЕВ і ТБ.