Понеділок, червня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Факультет психології

Факультет психології


Наш факультет сьогодні – це близько тисячі студентів, що навчаються на денному та заочному відділенні, отримують другу вищу освіту; це наукові школи та напрямки «Психологія пам’яті», «Психологія статтєво-рольових відмінностей», «Психологія індивідуального досвіду», «Онтоінвайєроментальна педагогіка»; це 9 докторів та 27 кандидатів психологічних та педагогічних наук; це дослідження у сучасних галузях психології та педагогіки: етнопсихологія, психологія девіантної поведінки, клієнт- центрована психотерапія, екологічна психологія, психологія маркетингу та реклами, психологія груп, психологія розвивальної освіти та ін.
До складу факультету входять 4 кафедри: кафедра загальної психології, кафедра прикладної психології, кафедра психологічного консультування і психотерапії, кафедра педагогіки та 2 навчально-дослідні лабораторії: лабораторія психодіагностики та лабораторія психології розвитку.
А ще факультет сьогодні – це активні студенти: студентське наукове товариство, щорічна студентська конференція «Вектори психології», студентський психологічний клуб «Час і ми».
Щорічно факультет проводить наукові конференції за різною тематикою. В цьому році наш факультет готується до святкування 125-річчя від дня народження Д. М. Узнадзе, в зв’язку з чим буде проводити Міжнародну конференцію, в якій приймуть участь студенти, випускники, викладачі факультету, психологи з Грузії, Росії, Беларусі.
Наші випускники сьогодні – це високо кваліфіковані робітники, які займаються дослідницькою роботою, консультативною, викладацькою діяльністю. Вони працюють в різних сферах: освітніх та наукових закладах, установах з підбору кадрів, психологічних консультативних службах, правоохоронних органах, в галузі бізнесу (менеджмент, управління персоналом, маркетинг, реклама), соціальних організаціях, на телефоні довіри.


Проф. Н. КРЕЙДУН, декан факультету психології.