Неділя, червня 16, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Факультет комп’ютерних наук

Факультет комп’ютерних наук


готує техніків-програмістів, фахівців з інформаційної безпеки, технічних фахівців з комп’ютеризованих систем, автоматики і управління, системних аналітиків, адміністраторів за напрямами підготовки « комп’ютерні науки», « системна інженерія»,    « безпека інформаційних і комунікаційних систем» та спеціальностями : « Інформаційні управляючі системи і технології», « Системи управління та автоматика».
Термін навчання складає 4 роки освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» та 1 рік за освітньо-кваліфікаційним рівнем « магістр» та «спеціаліст».
На факультеті працюють 5 кафедр: моделювання систем і технологій (зав .каф. проф. Лазурик В.Т.); теоретичної та прикладної системотехніки ( зав. каф. доц. Шматков С.І.); безпека інформаційних систем і технологій (зав. каф. проф. Рассомахін С.Г.); електроніки і управляючих систем (зав. каф. доц. Стервоєдов М.Г.); штучного інтелекту та програмного забезпечення (зав. каф. проф. Куклін В.М.)
Факультет має сучасні комп’ютерні класи, добре обладнані лабораторії на базі Інституту високих технологій ХНУ. Іногородні студенти за бажанням забезпечуються гуртожитком в екологічно безпечній «зеленій зоні» міста.
Випускники факультету можуть працювати у провідних наукових, проектних, науково-виробничих центрах України та інших країн світу, радіолокаційних та командно-вимірювальних центрах Національного космічного агентства України, як викладачі ВНЗ з системної інженерії та наукові співробітники з систем управління і автоматики, а також у фірмах і організаціях будь-якої галузі та форми власності. Виробнича діяльність пов’язана зі створенням, модифікацією та адмініструванням баз данних та інформаційних систем, а також із забезпеченням Інтернет-технологій, впровадженням комп’ютерного управління та новітніх інформаційних технологій в різних галузях науки, техніки і суспільства.


Проф. В.  ЛАЗУРИК, декан ФКН