Понеділок, липня 15, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Шукаю роботодавця

Шукаю роботодавця


Ярмарок вакансій, організований Академічним сенатом Харківського університету, проходив у колонній залі Північного корпусу. На столах буклети, візитки, ручки та цукерки – атмосфера ярмарку вакансій. «Murano Softwear», «Nix solutions», «Stella Systems», «Sigma Україна»,  «UpSale», «Intetics», «Akvelon IT company» «Zone 3000», «SunRise Language Club» «Faberlic», «Мидас Телеком», «AXA страхування», кадрова агенція МФКС, видавництво «Ранок» та ін. – усього 32 фірми-працедавці знайомляться із каразінцями. А. ЗЕЛЕНСЬКА, HR-менеджер компанії «Murano Softwear»: «Наша компанія займається оптимізацією енерговитрат у дата-центрах. Ярмарок для нас – це можливість познайомитися з потенційними робітниками. Ми  шукаємо спеціалістів із високим знанням англійської, бізнес-аналітиків».


За словами О. І. ГІЗЕЛО, головного спеціаліста Центру зайнятості Харкова, сьогодні найзатребуванішими є робочі спеціальності. Хочеш дізнатися, яка професія найбільше підходить тобі? Маєш змогу пройти на комп’ютерах відповідний тест. А. КЛЕЩ, четвертокурсниця екологічного факультету: «Добре, що ярмарок сприяє оперативнішому працевлаштуванню випускників. Але мені не сподобалося, що серед працедавців були переважно IT-компанії. Я за своєю спеціальністю нічого не знайшла».


Т. ВАСИЛЕЦЬ, бакалавр відділення журналістики.