Вівторок, червня 18, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

90 років

Ювілеї

 

90 років

виповнюється Ніні Олександрівні ГАЛКІНІЙ, старшому викладачу кафедри математичного аналізу.Моєму ВЧИТЕЛЕВІ в університеті. І не лише моєму – сотні випускників мехмату можуть назвати її своїм викладачем-наставником.

 


1 вересня 1970 року. Мій перший студентський день. В аудиторію зайшла невисока жінка в темно-синій сукні – Ніна Олександрівна Галкіна. І з того дня математичний аналіз став нашою улюбленою дисципліною. Було нелегко, було дуже важко... Та її чіткі виклади матеріалу, безкінечні консультації і дивовижна доброзичливість робили свою справу: інтеграли стали братися, а ряди сходитися.

 


…Все життя Ніни Олександрівни – в університеті: студентка, асистент, старший викладач. І тисячі вдячних студентів, які назавжди запам'ятали її вимогливість, принциповість, інтелігентність і доброту.

 


Для мене особисто спілкування з Ніною Олександрівною не закінчилося студенськими роками. Коли я після закінчення університету почала працювати асистентом на кафедрі математичного аналізу, Ніна Олександрівна знову стала моїм учителем. Сьогодні ми всі вітаємо з ювілеєм Вас, дорога Ніно Олександрівно! Спасибі Вам і низький уклін.


Доц. І. ІЛЬЇНСЬКА, кафедра теорії функцій і функціонального аналізу.