П'ятниця, грудня 01, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Мить. Вересень 2012 року

 

Мить. Вересень 2012 року

Перемога!

Вітаємо переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, студентів четвертого та другого курсів механіко-математичного факультету (тренер –  декан мехмату проф. Г. М. Жолткевич). У 2012/2013 навчальному році проходить XXVII світова першість з програмування серед університетських команд під егідою асоціації обчислювальної техніки (Association for Computing Machinery).

Другий регіональний етап Всеукраїнської студентської олімпіади є також чвертьфіналом цієї першості для українських університетських команд (відповідно, третій етап є півфіналом світової першості). Другий етап у 2012 році проходив одночасно у Києві, Луганську, Сумах, Сімферополі, Львові. У змаганні, що відбулось 6 вересня 2012 року в місті Луганськ, брали участь команди Каразінського університету: SobolevTeam (друге місце), у складі: Дмитро та Євгеній Соболєви, Арсеній Челноков (усі –  четвертокурсники механіко-математичного); Fire_Fox (третє місце) у складі: Олексій Кіслінський, Сергій Лисичкін (другокурсники механіко-математичного факультету) та Олександр Кравченко (хімічний факультет). Обидві команди пройшли до третього етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування –  півфіналу світової першості, що відбудеться в жовтні 2012 року у м. Вінниця. Молодці! Пишаємося! Чекаємо нових перемог.

 

 

 

Завершився «тиждень першокурсника»,

який організувала і провела студентська навчальна рада університету. Традиційно «Тиждень першокурсника» включав концерт, «QUEST по північному корпусу університету», логічну гру «Мафія», відкриття сезону вечірок університету «Ніч першокурсника». Працював «Кіноклуб». Всім присутнім були запропоновані безкоштовні солодощі та чай. До участі у заходах запрошені були всі бажаючі першокурсники.