П'ятниця, грудня 01, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

63 студентська Спартакіада університету

Мить. Листопад-2012

63 студентська спартакіада університету

розпочалася парадом факультетських збірних на чолі з викладачем кафедри фізичного виховання Олександром Сергійовичем ТРЕФІЛОВИМ, який працює в університеті з 1965 року. Ведучим свята був Володимир Олександрович ТЕМЧЕНКО, завідуючий кафедрою, майстер спорту з легкої атлетики.

Гостями урочистого відкриття спартакіади стали Сергій Сергійович МАХНОВСЬКИЙ, голова студентського профкому, Олексій МАЗІКІН, випускник економічного факультету, боксер, володар титулу чемпіона WBO Asia Pacific у суперважкій вазі, Вікторія КОВАЛЬ, випускниця хімічного, чемпіон Європи у стрільбі з лука, театр естрадно-спортивного танцю «Анжеліка», однією з учасниць якого є першокурсниця МЕВ і ТБ Інна ЗУБАЧЕВА.

За підрахунками Володимира Олександровича учасниками минулої спартакіади стали 1563 студенти, це майже кожен шостий. Сподіваємося, у цьогорічних змаганнях активність студентів не зменшиться.

На час проведення заходу учасники спартакіади вже показали свою майстерність у настільному тенісі. А ось і перші чемпіони. Серед дівчат: ІІІ місце – Анна ГОНЧАРОВА (факультет іноземних мов), ІІ – Анна ПІВЕНЬ (філософський), І – Анастасія ВАСИЛЬЄВА (філологічний). Серед хлопців: ІІІ – Максим ПОЛЯКОВ (іноземних мов), ІІ – Владислав ОРЛОВ (економічний), І – Марат ДЕВЯТЬЯРОВ (іноземних мов). У командному заліку ІІІ місце посів філологічний факультет (дівчата) та ФКН (хлопці), ІІ – філософський (дівчата) та економічний (хлопці), І – іноземних мов. Приємно зазначити, що серед переможців є першокурсники, а значить наші новачки вже встигли освоїтись, долучитись до студентського життя і стати повноправними членами університетської родини.

Не забарились і результати командних змагів з легкої атлетики. У дівчат І місце – біологічний, ІІ – МЕВ і ТБ, ІІІ – економічний; у хлопців І – екологічний, ІІ – економічний, ІІІ – юридичний.

Мить зупиняла К. АЛІНІНА.