П'ятниця, грудня 01, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

ІV Міжнародна студентська олімпіада

Мить. Листопад-2012

IV Міжнародна студентська школа

 

«Історико-культурна спадщина Єврорегіону «Слобожанщина» пройшла на базі Бєлгородського державного університету. Організатори школи: історичні факультети Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Бєлгородського державного університету. Цього разу тема занять була пов’язана з розробкою туристичних маршрутів, присвячених подіям Великої Вітчизняної війни, що поєднують загальним військовим минулим Харківщину і Бєлгородщину. Студенти розробляли дані маршрути протягом року та остаточно доопрацювали і презентували під час роботи школи. Ці маршрути вже використовуються, зокрема, в діяльності Центру краєзнавства імені П. Т. Тронька Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Учасники школи відвідали музеї Бєлгорода та області, присвячені Великій Вітчизняній війні. Теми, які розглядалися під час роботи школи, стануть темами курсових, дипломних і магістерських робіт як харківських, так і бєлгородських студентів-істориків. За підсумками роботи школи було проведено круглий стіл.

О. Деус.