Середа, листопада 29, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

День самоаналізу

Ювіляри під Новий рік

День самоаналізу


ВІД РЕДАКЦІЇ. Новий рік зустрічає ювілеєм проф. Л. В. СТАРОДУБЦЕВА, завідувач кафедри медіа-комунікацій. Газета «Харківський університет» приєднується до численних вітань і бажає Лідії Володимирівні хоч трішки вільного часу для здійснення мрій! А їх у ювілярки багато…

З дитинства дівчинка Ліда мріяла вирости і прочитати всі книги у світі! Їх сімейна бібліотека нараховувала понад 10 тисяч книг! Сьогодні про своє дитяче прагнення Лідія Володимирівна говорить: «Мрія, звичайно ж, не здійснилась. На щастя. Адже сенс не в тому, щоб читати багато і без розбору, а в тому, щоб читати небагато, але «зі смаком». Зараз для опису моїх мрій знадобляться десятки сторінок…»

День народження для Лідії Володимирівни, доктора філософських наук, культуролога, арт-критика, ведучої авторської телепрограми «Діалоги», автора шести книг і понад 190 публікацій, – це день самоаналізу і саморефлексії: «Можливо, саме тому після зустрічей і привітань до дня народження люблю, залишившись наодинці, запалити свічки й зануритись у мовчання під тиху музику Гайдна або Генделя. У Жака ле Гоффа прочитала, що середньовічні люди взагалі не святкували днів народження… Чи помічали ви, що в життєписах святих дата народження відсутня?..»

І якщо для Лідії Володимирівни день народження не є важливим святом, її колеги, друзі, вихованці на 25 грудня чекають з нетерпінням. Чекають для того, щоб вкотре від щирого серця привітати незвичайну, мудру людину, яка вже три роки є їх лідером, очолює кафедру медіа-комунікацій!

Розповідь про кафедру читайте, будь ласка, в наступних номерах газети.

Уважно прислухалася до розповіді ювілярки К.АЛІНІНА.