П'ятниця, грудня 01, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Пожежна сигналізація

Дід Мороз попереджає!

Пожежна сигналізація


Збитки від пожеж на підприємствах, обладнаних пожежною автоматикою, в шість разів менші, ніж на незахищених об’єктах. У Харківській області 98,2% об’єктів господарства обладнані такими системами. Тож у нашому університеті теж багато приміщень обладнані АПС, проте через недбале ставлення до системи сигналізації вони виходять з ладу: пошкоджуються шлейфи та пожежні сповіщувачі. Часто студенти, не розуміючи наслідків, виводять з ладу обладнання. Так, на сьогоднішній день не працюють автоматичні системи сповіщення пожеж у Північному корпусі на соціологічному, юридичному, психологічному, медичному, екологічному, факультеті комп’ютерних наук. Ремонт обладнання коштує недешево, але керівництво університету знайшло можливість фінансувати ці проект. На даний час триває підготовка до ремонтно-відновлювальних робіт.

Пожежна охорона звертає увагу всіх на бережне ставлення до таких автоматичних систем та іншого обладнання. Безвідмовна робота протипожежних систем – гарант збереження нашого життя та майна університету.

В. СИТНІК, начальник відділення по обслуговуванню
університету МНС України в Харківській області.