П'ятниця, червня 14, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

ФАКУЛЬТЕТ КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК

ФАКУЛЬТЕТ КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК


Факультет комп’ютерних наук готує висококваліфікованих розробників програмного забезпечення, програмістів, системних аналітиків і адміністраторів, фахівців у галузі комп’ютеризованих систем управління, безпеки інформації, використання інформаційних технологій в експериментальних дослідженнях та комп’ютерному моделюванні.

У структурі факультету п»ять кафедр: моделювання систем і технологій (зав. каф. проф. Лазурик В.Т.); теоретичної та прикладної системотехніки (зав. каф. доц. Шматков С.І.); безпеки інформаційних систем і технологій (зав. каф. проф. Рассомахін С.Г.); електроніки і управляючих систем (зав. каф. доц. Стєрвоєдов М.Г.); штучного інтелекту та програмного забезпечення (зав. каф. проф. Куклін В.М.).

Факультет має сучасні комп’ютерні класи, добре обладнані лабораторії. Іногородні студенти за бажанням забезпечуються гуртожитком в екологічно безпечній «зеленій зоні» міста.

Термін навчання на факультеті складає 4 роки за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» та 1 рік за освітньо-кваліфікаційними рівнями «магістр» та «спеціаліст».

Випускники факультету затребувані у провідних наукових, проектних, науково-виробничих центрах України та інших країн світу, а також у фірмах і організаціях будь-якої галузі та форми власності. Виробнича діяльність наших випускників пов’язана зі створенням, модифікацією та адмініструванням мережевих баз даних та інформаційних систем, а також із забезпеченням Інтернет-технологій, упровадженням комп’ютерного управління та новітніх інформаційних технологій в різних галузях науки, техніки і суспільства.


Проф. В. ЛАЗУРИК, декан ФКН.