П'ятниця, травня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Довузівська освіта

Довузівська освіта


Якісну підготовку з фахових дисциплін, психологічну підготовку до тестування та вступних випробувань, адаптацію до університету забезпечує Центр довузівської освіти. У його складі діють підготовчі курси, школа дистанційного навчання, Малий каразінський університет. Завдяки роботі цих підрозділів кожен учень має змогу підвищити рівень своєї освіти та якісно підготуватися до незалежного оцінювання знань.

Навчання абітурієнтів на підготовчих курсах надає їм можливість одержати підготовку за всіма предметами оцінювання якості освіти та вступних випробувань для вступу в будь-який ВНЗ України, набути додаткову підготовку з предметів, що вивчаються у середніх навчальних закладах. Висока ефективність занять на підготовчих курсах забезпечується залученням до роботи викладачів університету, які мають великий досвід роботи із вступниками та беруть участь у розробці тестів незалежного оцінювання якості освіти. Заняття проводяться за денною (по неділях та суботах), вечірньою та заочною формами навчання. Щорічно на підготовчих курсах навчаються близько 800 слухачів. Слухачам підготовчих курсів згідно Правил прийому в університет при вступі на природничо-математичні та інженерно-технічні напрямки додається до 20 балів за результатами підсумкової атестації.

Абітурієнти з інших областей України здобувають підготовку за заочною формою навчання. Протягом навчального року для них в університеті проводяться дві сесії під час шкільних канікул.

Малий каразінський університет щорічно надає змогу понад 700 дітям віком від 5 до 16 років протягом навчального року набути додаткову освіту за напрямками: програмування та інформатика, математика, англійська мова, фізика, хімія, біологія, психологія, літературна творчість, для наймолодших працюють групи підготовки до школи. З учнями працюють провідні викладачі та співробітники університету, заслужені вчителі України І. ГЕЛЬФГАТ та С. ЛІФИЦЬ, найдосвідченіші вчителі Харківських шкіл.

Повна інформація для школярів розміщена на сайті http://www-cdo.univer.kharkov.ua/ Телефони для довідок: 057-707-52-70, 057-707-55-26


Проф. В. ЧЕБОТАРЬОВ,
директор Центру довузівської освіти.