Понеділок, червня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

ФАКУЛЬТЕТ МІЖНАРОДНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН ТА ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ

ФАКУЛЬТЕТ МІЖНАРОДНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН ТА ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ


В 2012 р. на факультеті відбувся перший набір студентів на напрямком «Міжнародне право». Триває робота з відкриття підготовки за напрямками: «Міжнародна інформація» та «Готельно-ресторанна справа».

Протягом поточного року кафедри факультету провів три наукові конференції: VІІ науково-практичну конференцію молодих учених «Актуальні проблеми міжнародних економічних відносин» та VІІ міжнародну науково-практичну конференцію «Туристичний бізнес: світові тенденції та національні пріоритети», ІІІ міжнародну науково-практичну конференції «Українсько-російське порубіжжя: стан та перспективи співробітництва».

Четвертокурсник Д. Федотов за напрямком підготовки «Міжнародні економічні відносини» завоював диплом II ступеню на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом», четвертокурсниці з напрямку підготовки «Міжнародні економічні відносини» О. Азаренковій призначено стипендію Кабінету Міністрів України. Кращі студенти п»ятого курсу цієї ж спеціальності пройшли переддипломну практику в Міністерстві закордонних справ України та комітетах Верховної Ради України.

На факультеті діє Організаційно – інформаційний центр туристичного бізнесу галузі турбізнесу за кордоном, Україно-Ізраїльський академічний центр (Ієрусалимський університет), мовні курси, творчі гуртки, проводяться майстер-класи, тренінги. Пройшов круглий стіл «Лікувально-оздоровчий туризм в Азії» (Українсько-Індійський академічний центр). Популярний серед студентів науково-дослідний гурток «Універ-Інтур», де студенти досліджують актуальні питання розвитку туристичного бізнесу в Україні та світі, «Тиждень видатних людей м. Харкова», що проходить у формі лекції.

Традиція святкування Міжнародного Дня туризму у вересні збігається із посвяченням першокурсників у студенти-туристи. А ще святкуємо, де відбувається закладення «Капсули Часу» першокурсників. Організовуємо туристичні тури до Полтави, Опішні, Диканьки, Сковородинівки, Криму, Тростянцю та ін. В 2012/2013 навчальному році факультет посів третє місце в конкурсі творчості першокурсників «Alma Mater».


Проф. В.СІДОРОВ, декан факультету МЕВ і ТБ.