Субота, червня 15, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

ФАКУЛЬТЕТ ПСИХОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ ПСИХОЛОГІЇ


Наш факультет сьогодні – це близько тисячі студентів, що навчаються на денному та заочному відділеннях, отримують другу вищу освіту; це наукові школи та напрямки «Психологія пам’яті», «Психологія статево-рольових відмінностей», «Психологія індивідуального досвіду», «Онтоінвайєроментальна педагогіка»; це 10 докторів та 29 кандидатів психологічних та педагогічних наук; це дослідження у сучасних галузях психології та педагогіки: етнопсихологія, психологія девіантної поведінки, клієнт- центрована психотерапія, екологічна психологія, психологія маркетингу та реклами, психологія груп, психологія розвивальної освіти та ін.

До складу факультету входять чотири кафедри: кафедра загальної психології, кафедра прикладної психології, кафедра психологічного консультування і психотерапії, кафедра педагогіки та дві навчально-дослідні лабораторії: лабораторія психодіагностики та лабораторія психології розвитку, центр креативної педагогіки.

А ще факультет сьогодні – це активні студенти: студентське наукове товариство, щорічна студентська конференція «Вектори психології», студентський психологічний клуб «Час і ми».
Щорічно факультет проводить наукові конференції з різної тематики. В цьому році факультет готується до святкування 50-річчя кафедри загальної психології нашого університету та 110-річчя від дня народження її першого завідувача – видатного вітчизняного психолога професора П. І. Зінченка.

Наші випускники сьогодні – це висококваліфіковані робітники, які займаються дослідницькою роботою, консультативною, викладацькою діяльністю. Вони працюють в різних сферах: освітніх та наукових закладах, установах з підбору кадрів, психологічних консультативних службах, правоохоронних органах, в галузі бізнесу (менеджмент, управління персоналом, маркетинг, реклама), соціальних організаціях, на телефоні довіри.


Проф. Н. КРЕЙДУН, декан факультету психології.