Субота, червня 15, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

ЮРИДИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

ЮРИДИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ


Юридичний факультет сьогодні надає освітні послуги в галузі права за освітньо-кваліфікаційними рівнями «Бакалавр», «Спеціаліст» та «Магістр» на денній та заочній формі. Навчально-виховний процес забезпечує науково-педагогічний склад – професори та доценти – висококваліфіковані фахівці у різних галузях права. Визначальними критеріями освіти є якість підготовки фахівців, відповідність європейському ринку праці, академічна мобільність, сумісність кваліфікації на університетському та післяуніверситетському етапах підготовки, посилення конкурентоспроможності європейської системи освіти.

Після нелегкої приймальної кампанії 2012 року до лав великої юридичної родини приєдналося 89 майбутніх фахівців з права. Всього по факультету було подано 1800 заяв від абітурієнтів.

Традиційно День знань на юридичному факультеті Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна розпочався зі вступної лекції для студентів. «Віднині інститут – це ваша домівка на наступні 4-5 років. Тут ви познайомитеся з багатьма людьми – одногрупниками і студентами інших курсів, разом з якими будете плекати факультетську сім’ю; кураторами – вашими старшими товаришами, помічниками і порадниками; викладачами, які прищеплюватимуть вам любов до професії», – такими були перші слова першої лекції для першокурсників.

8 жовтня факультет гучно відсвяткував професійне свято – День юриста. Також у 2012-2013 навчальному році на юридичному факультеті в межах співробітництва з Левітт інститутом міжнародного розвитку (США) продовжується проект «Розбудова української незалежності та сталої демократії» (проект розпочато у 2010-2011 навчальному році), за яким американські спеціалісти у галузі юриспруденції читають студентам третього і п’ятого курсів юридичного факультету лекції з факультативного курсу «Загальні засади та принципи системи кримінального судочинства США». Лекції читають англійською мовою із забезпеченням синхронного перекладу на російську мову.

У листопаді 2012 р. на факультеті пройшла VІI Міжнародна науково-практична конференція «Від громадянського суспільства – до правової держави», присвячена 10-річчю створення кафедри державно-правових дисциплін.

Офіційний сайт юридичного факультету активно функціонує:

http://www-jurfak.univer.kharkov.uaПроф. Т. КАГАНОВСЬКА, декан юридичного факультет.