Субота, травня 18, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ

ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ


здійснює підготовку фахівців за напрямом «Філологія» та спеціальностями «Іноземна мова та література», «Переклад». Студенти навчаються за трьома освітньо-кваліфікаційними рівнями: «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр».

На факультеті викладаються англійська, німецька, французька, іспанська, китайська, а також італійська та японська мови. Вивчаються фундаментальні та професійно орієнтовані дисципліни.

Студенти мають можливість навчатися за грантами у закордонних університетах і покращувати знання у Харкові: у Будинку Нюрнберга, Французькому центрі та Інституті Конфуція. У нас є комп’ютерні класи з виходом в Інтернет та єдиний в Україні клас синхронного перекладу. У навчанні використовуються сучасні інформаційні технології.

Активним є культурне життя нашого колективу: це – студентська та викладацька художня творчість, святкові вечори, дні факультету та кафедр, це вагомі спортивні досягнення студентів, призові місця у конкурсах Alma Mater та «Красуня університету».

Ми пропонуємо такі форми навчання: денну, заочну, паралельну та перекваліфікацію (другу вищу освіту). Випускники мають право роботи з двома і більше іноземними мовами, адже на факультеті існує можливість вивчення інших іноземних мов згідно ліцензії як додаткова платна послуга з освіти. Наші випускники – це блискучі викладачі, які працюють у навчальних закладах різних рівнів, науковці, відомі журналісти, діячі культури, перекладачі, співробітники дипломатичних представництв та відділів міжнародних зв’язків, управлінці фірм у нашій країні та поза її межами.
Телефон для довідок: (057) 707-52-47, е-mail: іnуаz@univer.кhаrкоv.uа, сайт: http:/www-foreign. univer.кhаrкоv.uа/іndeх_uа.htm


Проф. В. ПАСИНОК, декан факультету іноземних мов.