П'ятниця, липня 19, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

ФІЛОСОФСЬКИЙ ФАКУЛЬТЕТ

ФІЛОСОФСЬКИЙ ФАКУЛЬТЕТ


Я звертаюсь до учнів, випускників, майбутніх абітурієнтів і студентів філософського факультету. Готуючись до вступу на наш факультет, Ви можете відвідувати заняття Малого філософського факультету (безкоштовно щовівторка з 17- 00 на факультеті), спробувати свої сили в підготовці наукових робіт на секціях «Філософія» і «Валеологія» МАН України (перших в Україні), взяти участь в роботі Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій народ» (вже шостої).

Вступивши на факультет, Ви зможете отримати освіту за трьома (факультет в 2001 році починався із однієї) спеціальностями: «Філософія», «Культурологія», «Здоров’я людини», студенти яких вивчають понад 200 дисциплін. Викладають ці дисципліни викладачі п’яти кафедр (теоретичної і практичної філософії, теорії культури і філософії науки, політології, валеології, українознавства), серед яких на яких 39 – докторів наук і 64 кандидати наук. Кожен з них готовий надати Вам допомогу з будь-яких навчальних чи наукових проблем і Ви зможете виступити на Міжнародній науковій конференції студентів і аспірантів «Харківські студентські філософські читання» і в її матеріалах опублікувати свою першу наукову роботу. До Ваших наукових послуг на факультеті також п’ять наукових журналів і два збірники наукових праць. В разі відмінного навчання на факультеті і його успішного завершення Ви зможете вступити до аспірантури факультету (за 10 спеціальностями) і захистити кандидатську дисертацію в одній із чотирьох Спеціалізованих рад, що працюють на факультеті.

Ваші щоденні студентські будні на факультеті прикрасять: щорічна міська «Філософська хода», що її проводять у вересні студенти факультету, вечори «Філософських кіномиттєвостей» на сходах біля Північного корпусу університету, новорічний філософський бал-маскарад та багато іншого. До зустрічі!


Проф. І. КАРПЕНКО, декан філософського факультету.