Середа, листопада 29, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Підрозділи університету

Підрозділи університету

Серце університету


Продовжуємо розповідати про підрозділи нашого університету. Студентський сектор — це підрозділ навчального відділу, але діяльність його самостійна. Його називають серцем університету.

Студентський відділ координує перебування студента в університеті з першого дня вступу до нього та до його закінчення. Одразу після зарахування студента працівники приймальної комісії передають його особову справу у студентський відділ, де вона і зберігається протягом усього періоду навчання студента. До неї заносяться всі відомості про переміщення студента, про успіхи його у навчанні, про заохочення та стягнення. Сектор відповідає за зарахування студентів, випуск магістрів, декретні відпустки. Працівники відділу готують індивідуальні плани студентів. Можна сказати, що тут відбувається обіг документації студентського життя. У цьому секторі зберігається архів особових справ за сімдесят п’ять років. Керівник студентського сектора — методист Ольга Олександрівна Гаїпова. Вона організовує роботу вісьмох інспекторів наукової частини. Тетяна Олександрівна Холдєєва заповнює заліковки, видає атестати, дипломи, у цілому відповідає за денну форму навчання. А от до Ніни Євгенівни Колодяжної звертаються студенти-заочники. Олександр Володимирович Холдєєв готує накази про особовий склад студентів. Усю комп’ютерну роботу виконують Юлія Нікітіна та Богдан Букирь.

Якщо студенту необхідно отримати на певний відрізок часу оригінал атестату про повну загальну середню освіту, оригінал сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання, слід звертатися до студентського сектора. Потрібно написати заяву, потім вона повинна бути підписана начальником навчального відділу Наталією Костянтинівною Фарафоновою. Тепер можна йти в ауд. 2-55, (аудиторія студентського сектора) отримувати оригінали документів, але видають їх максимум на один місяць.

У студентський сектор університету студент може звернутися, якщо йому потрібно вирішити такі питання: про порядок переведення з однієї форми навчання на іншу, про порядок відрахування з вищого навчального закладу, про порядок поновлення до складу студентів, про порядок надання академічної відпустки, про внесення змін у документацію університету у зв'язку зі зміною прізвища, про порядок видачі документів з особової справи тощо.

О. БОБРИК.