Понеділок, червня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Профком діє

Профком діє

Переможці

 

Профбюро профспілкової організації студентів екологічного факультету здобуло перше місце на щорічному огляді-конкурсі на кращу профспілкову організацію факультету серед вищих навчальних закладів ІІІ — ІV рівнів акредитації міста Харкова, організованому Харківською обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України. Ставши переможцями в першому турі серед профспілкових організацій студенів університету, профбюро екологів у складі Олени ЗБУКЕР (голова), Сергія ШИРОКОСТУПА, Аліни РОГОЖИНОЇ, Яна СРІБНОГО, Володимира МАРТИЧА, Наталі МИРГОРОДСЬКОЇ, гідно представило нашу alma mater на міському рівні серед вишів-учасників Харкова.

Д. БОРТНИКОВА, інструктор профкому:

— Профбюро екологічного факультету по праву вибороло гідне звання переможців. Це дуже сильна команда, яка добре функціонує. Усі заходи, що організує профспілкова організація студентів університету, не проходять повз їхньої участі.

Під час візиту конкурсної комісії з Обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України було перевірено документацію профбюро, відбулася презентація заходів, які проводилися для членів профспілки екологічного факультету профбюро-учасником, а також конкурсанти відповіли на питання журі. Як результат, Президія Харківської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України віддало профбюро екологічного факультету перше місце і нагородило Кубком та грошовим призом.


Т. ЛІСНЯК.