П'ятниця, грудня 01, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Профком діє

Профком діє

Звітує профспілка


Відбулася ХХХV звітна конференція первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів університету. У конференції взяли участь голова Харківської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Л. М. ДУЛУБ, представники адміністрації університету: ректор В. С. БАКІРОВ, проректори М. О. АЗАРЕНКОВ, А. М. УДОД та В. М. РИШКОВ, голова профкому співробітників – О. Ф. ТИРНОВ та Президент Академічного Сенату – Б. С. УЛЯК. На конференції були присутні декани факультетів, керівники структурних підрозділів університету та актив органів студентського самоврядування. Традиційно на конференції відзначено активістів профспілкового руху. Почесними грамотами нагороджені Анна ПРОКОПЄВА, Антон ПАСІСНИЧЕНКО, Олена ЗБУКЕР та заступник голови профкому студентів Ірина Павлівна НІКІША.

Учасники конференції заслухали звіти голови профкому студентів – Сергія Сергійовича МАХНОВСЬКОГО про роботу організації за період з 1 квітня 2012 року по 25 березня 2013 року, члена ревізійної комісії Наталії ВОЛОБУЄВОЇ та проректора В. М. Ришкова про хід виконання Угоди між адміністрацією університету та первинною профспілковою організацію студентів, аспірантів і докторантів на 2010-2014 рр., виступи координатора спільного проекту ХНУ імені В. Н. Каразіна та ФК «Металіст» «Назустріч один одному» Сергія ШИРОКОСТУПА та члена спортивно-оздоровчої комісії Вероніки БУРКОВСЬКОЇ.

Голова профкому доповів про витрати бюджету профкому та фінансово-господарську діяльність, показники оздоровлення у минулому році, спортивну та культурно-масову роботу, що реалізував профком протягом звітного періоду, співпрацю із вищими навчальними закладами України та Росії тощо. Серед планів та перспективних напрямків роботи профспілкового комітету Сергій Сергійович відзначив необхідність збільшення зон Wi-Fi в університеті, обладнання місць відпочинку в корпусах університету лавами, розробку програми підтримки молодих учених, а також співпрацю з кіноцентром IMAX та роботу у напрямку надання пільг студентам при відвідуванні басейну.

Проректор В. М. Ришков зазначив, що завдяки плідній співпраці профкому та університету були реалізовані заходи, передбачені Угодою між адміністрацією університету та Первинною профспілковою організацію студентів, аспірантів і докторантів на 2010–2014 роки. Упродовж конференції надходили питання до ректора університету та голови профкому студентів. Вийшла жвава дискусія: керівництво університету та профком студентів завжди відкриті для студентів і готові обговорювати та вирішувати проблеми, що їх турбують.


Т. ЛІСНА.