Четвер, грудня 07, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Перемоги

Перемоги

 

Ні на щабель нижче!

 

Студентки геолого-географічного факультету Юлія БУРДУН та Ірина БАРИЛО повернулися з перемогами із науково-практичної конференції «Актуальні проблеми географічної освіти і науки» із Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича. Працювали дві секції: природничо-географічна і суспільно-географічна.

Юлія, третьокурсниця кафедри фізичної географії і картографії, відмінниця, у цьому році писала свою першу у житті наукову роботу під керівництвом проф. І. Г. ЧЕРВАНЬОВА. Дівчина досліджувала за допомогою космічних фотознімків LANDSAT відвали гірничовидобувної промисловості на прикладі міста Донецьк. Юлія:

– Виступала у природничо-географічній секції і зі своєю роботою «Дослідження за космічними фотознімками LANDSAT-5 ТМ показників відвалів гірничовидобувної промисловості». Поруч одні аспіранти та старшокурсники. Посіла перше місце. Ця робота для мене стала точкою відліку. Тепер ні на щабель нижче!

Ірина, п’ятикурсниця кафедри соціально-економічної географії та регіонознавства, також навчається на відмінно, мріє закінчити університет з червоним дипломом та вступити до аспірантури. Неодноразова учасниця подібних конкурсів, але на всеукраїнський етап потрапила вперше. Її робота «Територіальні особливості експортного потенціалу України», виконана під керівництвом проф. К. А. НЄМЦЯ, посіла третє місце у суспільно-географічній секції. Ірина:

– Конкурс був велетенський. І третє місце – це серйозно. Дякую своєму наставнику.


М. НІК.