Четвер, грудня 07, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

О джинси! Кожен день зі мною…

До 160-річчя!

О джинси! Кожен день зі мною…


Найголовніший елемент casual-одягу – джинси – святкує 160 років з Дня свого народження. Ще в далекому 1853 єврейський емігрант з Баварії Леві ШТРАУС пошив першу пару джинсів, яка мала слугувати за одяг для гірників та золотошукачів. У цьому ж році Леві відкрив майстерню з пошиву джинсів у Сан-Франциско, і тим самим започаткував незмінний тренд от уже майже двох століть. Нині джинси, звичайно, вже вийшли за рамки «робітничого спецодягу» і є незмінним атрибутом гардеробу як жінок, так і чоловіків будь-якого віку. Особливою популярністю користуються джинси у молоді. Студенти кафедри журналістики нашого університету вітають «іменинника» із днем народження і віддають шану власним джинсам:

«Мої джинси зручні і красиві, збоку бантик, потертості знизу. Я люблю їх, вони вже, як рідні: в них на заняття, в магазин, в аптеку, з ними разом по життю іду, їх, як прапор за собою несу!» (Дар’я ТЕЛЕГІНА, ЛЖ-11).

«О джинси! Кожен день зі мною! І в дощ, і в сніг, і в спеку, і в мороз. Одежа ця не може буть старою! Їх вигадав, мабуть, той самий Оз!» (Наталія МАЛЯР, ЛЖ-11).

«Я люблю джинси! Я готовий складати на їх честь оди, бо вони такі зручні, зручні, ЗРУЧНІ!» (Дмитро ГРЕБІННИК, ЛЖ-12).

«Мої джинси – це мій талісман: щасливий талісман темно-синього кольору…» (Анна СПІРІДОНОВА, ЛЖ-11).

«Любі джинси, з Днем народження! Бажаю Вам довгих років експлуатації та меншої вартості!» (Катерина РУДІНА, ЛЖ-12).

«Скоро в моїх джинсів День народження, і ми плануємо святкувати його в пральній машині на делікатному режимі. Я придбаю дещо смачне: тістечко для себе та чудовий порошок «Ariel» для своїх улюблених джинсів» (Валерія ГОЛОВАНЬ, ЛЖ-11).

«Джинси носив в усіх своїх фільмах відомий актор Брюс Уілліс, який казав: «Джинси, напевно, одне з найвидатніших досягнень людини, поряд із автомобілем або телефоном» (Олексій ГОМОН, ЛЖ-11).

«Джинси – це універсальний одяг, особливо незамінний для журналістів, оскільки є дуже зручним!» (Ганна ЛІСАК, ЛЖ-12).

«Згадуючи зараз свої джинси, я розумію, як багато часу і подій ми пройшли разом: і складання тестів ЗНО, і процес подачі документів до ВНЗ, і поїздки на пікнік – вони завжди підтримували мене!» (Євгенія ТКАЧЕНКО, ЛЖ-12).

«Мої джинси – справжній та щирий супутник моїх буднів!» (Альона ФІЛІПОВА, ЛЖ-12).

«Мої красиві сіренькі джинси… Як вони елегантно обтягують мої ніжки, візуально продовжуючи їх!» (Світлана ПРИСТУПА, ЛЖ-11).

«Мої джинси – симбіоз комфорту та краси, поєднання ритмічності та хуліганства… Унікальна річ!» (Наталія ГОЛОВІНА, ЛЖ-12).

«Мої джинси марки «Reserved» посіли значне місце не тільки в моєму гардеробі, а й в моєму серці!» (Сніжана ЛЕТЮК, ЛЖ-12).

«О джинси! Нема у мене стільки слів, щоб висловити захоплення вами! Ви – те, що прийшло до нас ще з кінця ХХ століття з Америки, проте я впевнена: більш кращої, універсальної заміни Вам ніколи не буде!» (Кристина НОВІКОВА, ЛЖ-11).

Є. ПРОРВІНА, наш спецкор.